Ga naar hoofdinhoud

Copal lossysteem voor cacao-overslag Vollers

    Het C2 lossysteem van Copal Handling Systems wordt bij Vollers Holland BV in Amsterdam ingezet voor het semi-automatisch ontladen van jute zakken met cacaobonen uit zeecontainers.

    Het mobiele ontlaadsysteem zorgt ervoor dat de containers op ergonomisch en economisch verantwoorde wijze worden gelost. Vollers Holland BV houdt zich niet alleen bezig met de op- en overslag van cacao, maar biedt ook services voor het reinigen en mengen van cacaobonen. Amsterdam geldt als de grootste cacaohaven ter wereld. Overigens levert Vollers ook diensten voor andere commodities, zoals koffie, thee en noten.
    Copal Handling Systems ontwikkelt en produceert containerstrip- en palletiseersystemen waarmee zeecontainers en trailers volautomatisch kunnen worden gelost en de lading direct kan worden gepalletiseerd. De Copal-systemen zijn aan elk Warehouse Management Systeem te koppelen.

    Bedrijfsgegevens Copal Handling Systems

    Geef een reactie

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.