Delft Solids Solutions in Wateringen (nabij Delft) belegt op 2, 3 en 4 november 2016 twee aan elkaar gerelateerde cursussen: ‘Particle Size Characterization’ en ‘Porosity and Surface Area Characterization’
Tijdens de 2-daagse cursus Particle Size Charactarization op 2 en 3 november 2016 worden de beginselen en definities van deeltjesgrootte- en deeltjesvorm-karakterisering besproken. Diverse technieken voor de bepaling van deeltjesgrootteverdelingen worden toegelicht en vergeleken, met aandacht voor de valkuilen waarin men kan vallen. Delft Solids Solutions beschikt ter plaatse over een volledig uitgerust laboratorium, zodat de theorie direct in de praktijk kan worden getoetst.
Tijdens de 1-daagse cursus Porosity and Surface Area Characterization op 4 november 2016 gaat het over de analyse en betekenis van de porositeit en het oppervlakte van deeltjes. Hierbij komen ook dichtheid, poriegrootteverdeling en specifiek oppervlak aan de orde. Deze eigenschappen bepalen in hoge mate het gedrag van poeders en granulaten.
Doelgroep
De doelgroep voor beide cursussen zijn operators, analisten, labmanagers en technologen die direct betrokken of geïnteresseerd zijn in de karakterisering van deeltjes. De inhoud van de cursus is afgestemd op post-bachelor (Post-HBO), maar de combinatie van theorie en praktijk maakt de cursus geschikt voor zowel ervaren analisten op MBO of VAPRO-C niveau als deelnemers met academische achtergrond.
Investering
De investering in de 2-daagse cursus Particle Size Characterization bedraagt € 1,425, – ex. BTW. Voor de 1-daagse cursus ‘Porosity and Surface Area Characterization’ is het bedrag ??€ 825, – ex. BTW. De combinatie van beide cursussen (3 opeenvolgende dagen) kost € 1,995, – ex. BTW.
Zie ook Mixing day 2016 van Delft Solids Solutions
Bedrijfsgegevens Delft Solids Solutions BV