Ga naar hoofdinhoud

RELCO overgenomen door KSS

    RELCO fluid bed droger

    RELCO in Drachten, proces- en installatiebouwer voor de zuivelindustrie, is overgenomen door Koch Separation Solutions (KSS) in Wilmington, Massachusetts (USA).

    RELCO, opgericht in 1982, fabriceert onder meer kaassystemen, verdampers, droogsystemen en poederverwerkingssystemen. Het bedrijf bedient wereldwijd meer dan 500 kaas- en zuivelfabrieken. KSS is een mondiale speler in de zuivel-, voedingsmiddelen- en drankenindustrie op het gebied van scheidingstechnologie.

    Geïntegreerde oplossingen

    De overname van RELCO stelt KSS in staat om klanten beter van dienst te zijn met geïntegreerde oplossingen. RELCO voegt complementaire verdampings-, kristallisatie- en droogtechnologieën toe aan het bestaande membraan- en ionenuitwisselingsaanbod van KSS.

    Zie ook De Boer Heeg drooginstallatie voor Relco

    Geef een reactie

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.