Heemhorst International BV presenteert als Europees agent van Severfield (Products & Processing) Ltd het Rotoflo silo-uitdraagorgaan.
De Rotoflo is bij uitstek geschikt voor het gecontroleerd onttrekken van slecht stromende, cohesieve materialen. Het uitdraagorgaan heeft in de silotrechter een roterende kegel, die aan de onderzijde is voorzien van twee schoepen die het product in de kegel voeren. Daarbij schrapen de schoepen langs de binnenwand van de trechter. Op de bodem onder de kegel bevinden zich tot vier afsluitbare openingen waardoor heen het materiaal uittreedt. Tegelijk wordt nieuw materiaal over de kegel aangevoerd, waarbij in de silo massastroming ontstaat. De kegeldiameter van de Rotoflo kan voor de beoogde toepassing worden geoptimaliseerd. Het apparaat heeft een lage inbouwhoogte en is eenvoudig te onderhouden.
![Een roterende kegel met schoepen onttrekt product uit de silo.](https://www.bulkgids.nl/wp-content/uploads/2023/01/Overzicht-Heemhorst2-1024x622.jpg)
Bedrijfsvermelding Heemhorst International