Ga naar hoofdinhoud

Atex-gecertificeerde Coperion-apparatuur

    Coperion draaisluis met 'rotor check'

    Coperion waarborgt met haar Atex-gecertificeerde programma draaisluizen, wisselkleppen en andere apparatuur een maximale operationele veiligheid.

    In veel fabrieken bevinden zich gebieden die gevoelig zijn voor explosie-risico’s. Om werknemers en installaties tegen deze risico’s te beschermen, moet worden voldaan aan strenge veiligheidsvoorschriften. Deze zijn samengevat in de Europese Atex-verordening. De verordening definieert de vereisten voor de veiligheid van de werkplek en de apparatuur in potentieel explosieve atmosferen.

    Atex-richtlijn

    De draaisluizen, wisselkleppen en andere Atex-apparatuur van Coperion voldoen volledig aan de 2014/34/EU-richtlijn. De draaisluizen zijn ook inzetbaar als een explosie-barrière. Voor drukken tot 10 bar treedt geen vlamdoorslag op, zodat hiermee kan worden voorkomen dat explosies zich in een procesinstallatie voortplanten.

    Lees het hele artikel

    Meer over Coperion NV

    Geef een reactie

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.