Ga naar hoofdinhoud

M.I.P. siloknaller voor televisiemakers

    Siloknaller mediapark

    De ‘Siloknaller’ op het mediapark in Hilversum is geen opslaginstallatie maar een bijzonder paviljoen, gerealiseerd door M.I.P. Tanks & Silos in samenwerking met dealer De Nijborg Agri.

    De Siloknaller bestaat uit zes silo’s die samen een ‘denktank’ vormen voor televisiemakers. NTR gaat hier de televisie jeugdserie De Buitendienst maken. Architect Jord den Hollander: “De verbouw van zes veevoedersilo’s tot thuisbasis van het tv-programma is een voorbeeld van creatief hergebruik. Het team van De Buitendienst wil minder CO2 uitstoten en bouwt om die reden een opnamelocatie dichtbij huis.”
    De Siloknaller, die staat in de tuin tussen de gebouwen van de NTR, BNNVARA, VPRO en Commissariaat voor de Media, kan door de omroepen ook worden gebruikt als decor.
    Foto NTR Perssite

    Zie ook MIP-silo’s voor diervoederfabrikant

    Meer over M.I.P. Tanks & Silo’s (MIP NV)

    Geef een reactie

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.