Flexicon/Matec mobiel big bag losstation
Een mobiel big bag losstation van Flexicon maakt het mogelijk om poeders op verschillende fabriekslocaties efficiënt en stofvrij in processen…
Telefoonnummer
+31(0)33-475 26 53
E-mailadres
info@matec.nl
Website
https://www.matec.nl
Voor het verwerken van Uw stortgoed is een juiste keuze van machines en installaties van het grootste belang! Onze ervaren engineers helpen U bij deze keuze, met een compleet leveringsprogramma van probleemoplossende transportsystemen en opslaginstallaties.
Van component tot complete turn-key installatie; onze stortgoed-specialisten bewijzen dagelijks hun capaciteiten in het meedenken en engineeren van nieuwe ‘custom-made’ oplossingen.
MATEC massagoed techniek is sinds 1987 actief met advies, verkoop en bedrijfsvaardige installatie van machines, apparatuur en turn-key-projecten op het gebied van de handling en opslag van Uw stortgoed.
MATEC massagoed techniek is de specialist op het gebied van:
Componenten, machines en installaties:
Doseerapparatuur; trilgoten; trilpijpen; transportgoten; chargeergoten; cellenradsluis; pendelklep; afsluiters; zeefmachines; centrifugaal zeef; circulair zeef; triltafels; trilbeddrogers/koelers; schijventransporteurs; elevatoren; pendelbekerelevatoren; big-bag vul- en lossystemen; flexibele spiraaltransporteurs; FIBC vul- en losstations; schroeftransporteurs; filter-stoftransporteurs; mengers; luchtkanonnen; silo’s; bunkers; aanname-stations: pneumatische transportsystemen; zakken leeg stations; stoominjectoren; stoomkoelers
Referenties bij: overslag-bedrijven, hoogovens, ijzergieterijen, chemische industrie, cementwerken; carbon black handling; farmacie; voedingsindustrie, diervoeder-en petfood industrie; zand-en grindwinning, betonfabrieken, zadenverwerker; waterzuiveringen, slibdroog-en verbrandingsinstallaties, vuilverwerkers en overige milieuverwante industrieën.
De op exclusiviteitbasis gevoerde merken zijn:
Testfaciliteiten:
Mogelijkheid voor testen op een of meer van onze machines, zodat ook U er zeker van bent dat de door ons voorgestelde oplossing voor U de optimale keus is. Uitgebreide testfaciliteiten zijn bij al onze fabrieken aanwezig. Ook bestaat de mogelijkheid om met een mobiele installatie naar U toe te komen om testen in Uw eigen fabriek door te voeren of voor een demonstratie.
Kwaliteit:
Al onze leveringen voldoen aan de CE-normen en worden vervaardigd door onze fabrieken welke zijn gecertificeerd volgens DIN EN ISO 9001.